Náš odchov " E Zlatá kudrnka"

 

A je to tady. Bibinka konečně hárá. Dala si ale načas. 3 měsíční zpoždění. 8.den vyrážíme na první kontrtolní odběr krve - zjištění hladiny progesteronu. Výsledek je až večer a zatím velmi nízká hodnota - 1. Nic nenecháváme náhodě a 11.den opět vyrážíme na odběr. Tentokrát je hodnota 8. Což stále nic moc. Po dohodě s Luckou Urxovou vezeme Bibinku v sobotu za Chárlíkem. Bibinka si to tam dooost hodně užívala. měla príííííma společnost v podobě dalších fenek Lucky a Chárlího.  Ve čtvrtek si Bibinku odvážím domů - 31/4/11. Doma Bibinka komunikuje jenom se mnou. Zřejmě uražená. Nicméně je doma téměř týden a tváří se prapodivně. Venku je zpruzelá, protože musí být na vodítku a ona by tak ráda do toho smrdutého potoka a hurá za zvěří. Smutně stojí na břehu a kouká na druhý břeh do dálky na zajíčky a srnečky. Teď musíme vydržet až na konec dubna jestli ultrazvuk něco ukáže........ Držte nám palce a tlapičky !!!   Děkujeme

Více info o Chárlíkovi  www.golden-estrella.cz. Zde jsou veškeré přehledy dosažených výsledků jak na poli výstavním tak pracovním.

 

 

29.5.2011 se naší Bibince Zlaté kudrnce narodilo 8 krásných štěňátek .  4 fenečky a 4 pejsci. porod byl bez problémů a proběhl celkem rychle. Bohužel po 15 dnech nám jedna fenečka odešla za duhový most :-(. Partička 7  výtečníků : Endie, Emma ( Bessy ), Elsa, Endy, Edie ( Honey ), Eliáš a Enzo Zlatá kudrnka.

 

 

 

Výsledky DLK a DKK :

Elsa    DLK 0/0 DKK 0/0 , GR - PRA  N/N

Eliáš   DLK 0/0 DKK 0/0

Edie    DLK 0/0 DKK 0/0

Endy   DLK 0/0 DKK  1/1

Emma DLK 0/0 DKK 2/2 

Fotečky našich prcků https://benben.rajce.idnes.cz/Stenata

K9 - https://k9data.com/fivegen.asp?ID=440441

Elsa - žije s námi a připravuje se na zkoušky. Je to veliký mazel a dělá nám jen a jen radost. 11.5.2013 složila Elsa zkoušky OVVR s úžasným výsledkem PROSPĚLA s plným počtem bodů - 232 b

Eliáš - je v současné době ve Středisku výcviku asistenčních psů a připravuje se ke zkouškám k práci vodícího psa. Byl v předvýchově u  úžasného mladého páru. Je to také velký mazel. Držíme mu tlapky. NOVINKY - Eliáš složil úspěšně zkoušky jako asistenční pes a Vánoce již bude trávit se svojí paničkou, které bude pomáhat. Dle informací by měl být v těch nejlepších rukou :-).

Edie - bydlí se svojí paničkou v Praze. Dostal jméno Honey a je to miláček na slovo vzatý.

Endy - bydlí u Havl. Brodu. Majitelé se o Endyho velmi dobře starají. Mají za sebou první zkušenosti s výstavami, věnují se výcviku a připravují Endyho na zkoušky. 11.5.2013 Endy složil zkoušky OVVR s úžasným výsledkem PROSPĚL s plným počtem bodů - 232 b.

Emma - je nejvíce podobná Bibince. Má také nové jméno - Bessy. Je to miláček rodiny. Bessy bydlí kousek od Plzně.

Endie - bydlí v Plzni. Je to nejtmavší štěně z vrhu. Endie má hodně aktivní pánečky, tak je pořád v pohybu. 29.9.2013 Oblastní výstava Konopiště - V2

Enzo - tak to je všetečka už od narození. Jeho majitelka Domna bydlí v Plzni a v Řecku. V současné době bydlí Enzík v Aténách v Řecku.